Szkolenia strzeleckie Warszawa

Szkolenia strzeleckie przeznaczone są dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z techniką strzelectwa bojowego a także chcą doskonalić swoje umiejętności z tego zakresu. Na zajęciach można nauczyć się przede wszystkim efektywnego i bezpiecznego posługiwania się bronią palną.


Chcesz rozpocząć przygodę ze strzelnicą? Nic prostszego! Oto kilka wskazówek jaki poziom będzie najlepszy dla Ciebie.
Szkolenia strzeleckie Warszawa – poziom zaawansowania

Poziom 0

Poziom ten przeznaczony jest dla osób, które nigdy w życiu nie trzymały broni palnej, nie używały nigdy kabury lub sporadycznie chodziły na strzelnicę.

Poziom 1

Dla osób, którym ciąg futerałowy nie jest obcy. Jeśli potrafisz bezpiecznie posługiwać się bronią, kontrolujesz kierunek lufy oraz palec poza/na języku spustowym ten poziom jest dla Ciebie

Poziom 2

Poziom ten przeznaczony jest dla osób, które potrafią bez patrzenia na broń wymienić magazynek, odbezpieczyć i zabezpieczyć broń itp. Na tym poziomie powinieneś mieć dobrze opanowany manual broni, z której pracujesz.

Poziom 3

Jest to najbardziej zaawansowany poziom. Na tym poziomie powinieneś mi.in.: posiadać doskonale opracowany manual broni z którą pracujesz, skutecznie prowadzić ogień w ruchu oraz niestandardowych pozycjach.

Strzelnica Warszawa – przykładowe ceny:

Cena jednej osi strzeleckiej (amunicja dodatkowo płatna):
30 minut / 30 PLN w cenie opieka instruktora oraz broń i jedna tarcza
45 minut / 40 PLN w cenie opieka instruktora oraz broń i jedna tarcza
60 minut / 50PLN w cenie opieka instruktora